Ben Kimim?

Mersin’in Silifke ilçesinde doğdum ve üniversiteye kadar tüm eğitim-öğretimimi burada gördüm ve tamamladım. Daha sonra Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı sonrası Abant İzzet Baysal Üniversitesi Düzce Tıp Fakültesi’ne yerleşmeye hak kazandım. Tıp eğitimimin her ne kadar zor olduğunu bilsem de, severek ve isteyerek bölüme yerleşmem nedeniyle çok güzel ve verimli bir öğrencilik dönemi geçirdim.

Bu dönemde, doğal insan yapısını bizlere öğreten ve hasta bir insanı sağlığına kavuşturmanın önemini bilincimize yerleştiren tüm öğretim görevlisi hocalarıma hayatım boyunca minnettar kalacağım.

Ardından kısa bir süre Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servis Kliniğinde görev aldıktan sonra, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları ve Baş Boyun Cerrahisi Kliniğinde ihtisas eğitimime başladım. Çok zorlu ve yoğun bir klinikte ihtisas eğitimimi tamamladıktan sonra Doğubayazıt Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesinde mecburi devlet hizmetimi 3 seneyi aşkın bir zamanda verdim.

Estetik uygulamalarla daha çok ilgilenmem nedeniyle özel sağlık sektöründe çalışmaya karar verdim. Bunun için ilk tercihim Dünya Gastronomi Şehri Gaziantep oldu ve Özel Akademi Hastanesi’nde 2 yıl çalıştım.

Yaklaşık 6 aydır Özel Adana Hastanesi’nde çalışmaktayım. Burun estetiği başta olmak üzere, dolgu ve botoks uygulamaları gibi estetik işlemlerine ilgi duymakta, Kulak Burun Boğaz Hastalıklarının tüm alanlarında halkımıza hizmet vermekteyim.